Aston Villa kontra Chelsea, wynik spotkania 1-3

Aston Villa kontra Chelsea wynik 1-3. W dniu 2021-12-26 17:30 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Aston Villa a Chelsea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Aston Villa oraz Chelsea zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: R. James 28' 1-0 Jorginho 34' 1-1 R. Lukaku 56' 1-2 C. Hudson-Odoi Jorginho 90' 1-3

Żółte kartki Aston Villa: Emiliano Martínez 33' Tyrone Mings 64' Ezri Konsa 90'

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 70'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Aston Villa stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Brentford i Manchester United natomiast Chelsea zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Tottenham.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Emiliano Martínez Marcos Alonso nieustannie serwują swoim wiernym kibicom wiele emocji. Stale natrafiamy na niezwykłe asysty czy gole, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Aston Villa oraz Chelsea jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Villa Park.