Dnia 2021-10-16 14:00 na stadionie Villa Park odbyło się spotkanie Aston Villa kontra Wolves - wynik końcowy 2-3

Aston Villa kontra Wolves wynik 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Aston Villa a Wolves wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Aston Villa i Wolves.

Gole strzelali: D. Ings 48' 1-0 J. McGinn J. McGinn 68' 2-0 R. Saïss 80' 2-1 Daniel Podence C. Coady 85' 2-2 L. Dendoncker Rúben Neves 90' 2-3

Żółte kartki Aston Villa: Tyrone Mings 61' Ollie Watkins 81'

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 52' Conor Coady 86' Leander Dendoncker 88'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia spotkania - Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Aston Villa stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami West Ham i Southampton. Kolejno natomiast Wolves z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Crystal Palace.

Wierni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Tyrone Mings Rúben Neves nieustannie gwarantują własnym wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Aston Villa i Wolves z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Villa Park.