Aston Villa - Leeds, wynik spotkania 2-1

Aston Villa - Leeds, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Aston Villa oraz Leeds zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-01-13 20:00 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20. Zmierzyły się Aston Villa oraz Leeds.

Gole strzelali: L. Bailey 3' 1-0 B. Kamara E. Buendía 64' 2-0 P. Bamford 83' 2-1 J. Gelhardt

Żółte kartki Aston Villa: Boubacar Kamara 63' Emiliano Martínez 90'

Żółte kartki Leeds: Robin Koch 33' Illan Meslier 89'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania - Michael Oliver, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Manchester City natomiast Leeds z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Nottingham Forest.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Boubacar Kamara Robin Koch raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii bramki oraz asysty, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między drużynami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League. Aston Villa oraz Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Villa Park.

Przeczytaj nasz artykuł i poznaj nowe perspektywy - kliknij tutaj!