Mecz pomiędzy Aston Villa oraz Chelsea zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Villa Park dnia 2022-10-16 13:00

Aston Villa kontra Chelsea, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Aston Villa i Chelsea wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Aston Villa oraz Chelsea.

Gole strzelali: M. Mount 6' 0-1 M. Mount 65' 0-2

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Chelsea: Ben Chilwell 33' Kalidou Koulibaly 61' Mason Mount 83'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania - Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Aston Villa stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Newcastle a Chelsea zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Red Bull Salzburg.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą poczynania ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Ben Chilwell nieprzerwanie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania nudne. Nieustannie obserwujemy przepiękne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Udział takich zespołów jak Aston Villa i Chelsea z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Villa Park.