Aston Villa vs Brighton, wynik meczu - 2-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Aston Villa i Brighton wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Villa Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się Aston Villa i Brighton.

Gole strzelali: O. Watkins 84' 1-0 A. Young T. Mings 89' 2-0

Żółte kartki Aston Villa: Marvelous Nakamba 59' Matty Cash 90' Ezri Konsa 90'

Żółte kartki Brighton: Marc Cucurella 49' Adam Webster 67' Alexis Mac Allister 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leicester a Brighton z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Southampton.

Dzisiaj mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Premier League. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Marvelous Nakamba Marc Cucurella bardzo często zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy idealne bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między drużynami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League. Aston Villa i Brighton jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Villa Park.