Norwich kontra Aston Villa, wynik meczu - 0-2

Norwich kontra Aston Villa, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie meczu między Norwich i Aston Villa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2021-12-14 19:45 na stadionie Carrow Road rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki - 17. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Aston Villa.

Gole strzelali: J. Ramsey 34' 0-1 O. Watkins O. Watkins 87' 0-2 Carney Chukwuemeka

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 46' Sam Byram 55' Brandon Williams 64'

Żółte kartki Aston Villa: Ezri Konsa 49'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia meczu to David Coote, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Leicester. Kolejno natomiast Aston Villa zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Brentford.

Liczni kibice z zapałem śledzą fascynujące poczynania w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Max Aarons Ezri Konsa niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami bywają zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze statyczne. Bardzo często obserwujemy idealne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Norwich i Aston Villa oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Carrow Road.