Spotkanie między Aston Villa i Tottenham zakończone wynikiem 0-4 dnia 2022-04-09 16:30

Aston Villa vs Tottenham, wynik końcowy 0-4. W dniu 2022-04-09 16:30 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się Aston Villa i Tottenham.

Pierwsza połowa spotkania między Aston Villa a Tottenham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: Son Heung-Min 3' 0-1 D. Kulusevski 50' 0-2 H. Kane Son Heung-Min 66' 0-3 H. Kane Son Heung-Min 71' 0-4 D. Kulusevski

Żółte kartki Aston Villa: Danny Ings 21' Ashley Young 82'

Żółte kartki Tottenham: Pierre-Emile Højbjerg 29' Emerson Royal 74' Harry Kane 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Aston Villa zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Norwich i Burnley. Kolejno natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Leicester.

Oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Danny Ings Pierre-Emile Højbjerg nieustannie sprawiają fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania nudne. Regularnie zdarzają się książkowe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Aston Villa oraz Tottenham oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Villa Park.