Spotkanie Aston Villa - Manchester City, wynik końcowy 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Aston Villa a Manchester City wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-12-01 20:15 na stadionie Villa Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Aston Villa i Manchester City.

Gole strzelali: Rúben Dias 27' 0-1 R. Sterling Bernardo Silva 43' 0-2 Gabriel Jesus O. Watkins 47' 1-2 Douglas Luiz

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Aston Villa stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Norwich i Burnley natomiast Manchester City zmierzy się z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Leeds.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między piłkarzami są zaciekłe, nie często okazuje się, iż zmagania nie są interesujące. Stale zdarzają się bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty i bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Aston Villa i Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Villa Park.