Dnia 2023-05-13 14:00 na stadionie Villa Park odbył się mecz Aston Villa vs Tottenham: końcowy wynik 2-1

Dnia 2023-05-13 14:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa oraz Tottenham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Aston Villa i Tottenham zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: J. Ramsey 8' 1-0 L. Bailey Douglas Luiz 72' 2-0 H. Kane 90' 2-1

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 23' Ashley Young 89' Ollie Watkins 90'

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 53' Harry Kane 73' Cristian Romero 80'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford a Tottenham z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak John McGinn Oliver Skipp częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Aston Villa i Tottenham w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Villa Park.