Mecz Crystal Palace vs Aston Villa zakończony wynikiem 3-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace a Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Crystal Palace a Aston Villa.

Gole strzelali: O. Watkins 5' 0-1 L. Bailey W. Zaha 7' 1-1 O. Édouard W. Zaha 58' 2-1 J. Mateta 71' 3-1 T. Mitchell

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 39' Jeffrey Schlupp 75'

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 36'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Oxford United, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Brentford. Kolejno natomiast Aston Villa z Bolton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Arsenal.

Liczni kibice śledzą fascynujące starcia ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Wilfried Zaha John McGinn wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, że widowiska nudzą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Crystal Palace i Aston Villa jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Selhurst Park.