Tottenham kontra Aston Villa, wynik spotkania 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham a Aston Villa wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-01-01 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Tottenham a Aston Villa.

Gole strzelali: E. Buendía 50' 0-1 O. Watkins Douglas Luiz 73' 0-2 J. McGinn

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 28' Clément Lenglet 31' Ben Davies 37' Yves Bissouma 59'

Żółte kartki Aston Villa: Tyrone Mings 56' Ezri Konsa 66' Calum Chambers 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Tottenham stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Portsmouth oraz Arsenal natomiast Aston Villa zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Stevenage oraz Leeds.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Cristian Romero Tyrone Mings często gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania nudne. Stale zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Tottenham oraz Aston Villa z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.