Aston Villa kontra Burnley, wynik meczu - 1-1

W dniu 2022-05-19 19:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Burnley.

Pierwsza połowa spotkania między Aston Villa a Burnley zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Barnes 45' 0-1 E. Buendía 48' 1-1 J. McGinn

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Burnley: Kevin Long 55'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Burnley: Matthew Lowton 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Aston Villa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Burnley z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Kevin Long bardzo często zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między drużynami są nader zajadłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki męczą kibica. Nieprzerwanie natrafiamy na nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty i gole, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Aston Villa oraz Burnley jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Villa Park.