Dnia 2023-09-30 11:30 na stadionie Villa Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Aston Villa oraz Brighton zakończone wynikiem 6-1

Aston Villa kontra Brighton 6-1. Dnia 2023-09-30 11:30 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa oraz Brighton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Aston Villa a Brighton zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 6-1.

Gole strzelali: O. Watkins 14' 1-0 M. Cash O. Watkins 21' 2-0 M. Diaby P. Estupiñán 26' 3-0 Ansu Fati 50' 3-1 João Pedro O. Watkins 65' 4-1 J. McGinn J. Ramsey 85' 5-1 O. Watkins Douglas Luiz 90' 6-1

Żółte kartki Aston Villa: Douglas Luiz 7' Lucas Digne 32' Ezri Konsa 57' Jhon Durán 90'

Żółte kartki Brighton: Danny Welbeck 39' Ansu Fati 72' Lewis Dunk 79' Kaoru Mitoma 84'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Andy Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Aston Villa stawi czoła Zrinjski, następne spotkania z drużynami Wolves oraz West Ham. Kolejno natomiast Brighton z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Manchester City.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Douglas Luiz Danny Welbeck raz za razem serwują swoim miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się przechodzące do historii bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Aston Villa i Brighton jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Villa Park.