Dnia 2023-02-12 16:30 miał miejsce mecz między Manchester City i Aston Villa - 3-1

Manchester City kontra Aston Villa zakończony wynikiem 3-1. W dniu 2023-02-12 16:30 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Aston Villa.

Pierwsza połowa meczu między Manchester City a Aston Villa zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Rodri 4' 1-0 R. Mahrez I. Gundogan 39' 2-0 E. Haaland R. Mahrez 45' 3-0 O. Watkins 61' 3-1 Douglas Luiz

Żółte kartki Manchester City: R. Dias 41'

Żółte kartki Aston Villa: L. Digne 37' E. Konsa 63'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia meczu to Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester City stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i RB Leipzig. Kolejno natomiast Aston Villa z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Crystal Palace.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak R. Dias L. Digne systematycznie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i gole, brutalne faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między drużynami piłkarskimi są zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League. Udział takich lubianych zespołów jak Manchester City oraz Aston Villa w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.