Na stadionie Turf Moor odbyło się spotkanie Burnley - Aston Villa - wynik końcowy 1-3

Dnia 2022-05-07 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Burnley a Aston Villa.

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Aston Villa zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: D. Ings 7' 0-1 E. Buendía E. Buendía 31' 0-2 L. Digne O. Watkins 52' 0-3 J. McGinn M. Cornet 90' 1-3 E. Pieters

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 69'

Żółte kartki Aston Villa: Lucas Digne 21' Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Burnley stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Newcastle a Aston Villa z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Burnley.

Bardzo często fani futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Josh Brownhill Lucas Digne nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Regularnie natrafiamy na wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley i Aston Villa w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Turf Moor.