Mecz Fulham - Aston Villa dnia 2022-10-20 18:30 na obiekcie Craven Cottage: wynik końcowy 3-0

Fulham - Aston Villa, wynik 3-0. W dniu 2022-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Fulham a Aston Villa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Fulham a Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: H. Reed 36' 1-0 A. Mitrović 68' 2-0 T. Mings 84' 3-0

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Aston Villa: Leon Bailey 57' Tyrone Mings 60'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Aston Villa: Douglas Luiz 62'

Główny sędzia spotkania to Michael Oliver, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Fulham stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Manchester United. Kolejno natomiast Aston Villa z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Manchester United.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Leon Bailey nieraz zapewniły własnym wiernym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że mecze przynudzają. Trafiamy na spektakularne bramki i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Fulham oraz Aston Villa z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Craven Cottage.