Leeds vs Aston Villa, wynik spotkania 0-0

Leeds vs Aston Villa, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leeds a Aston Villa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-10-02 15:30 na stadionie Elland Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Leeds a Aston Villa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Leeds: Luis Sinisterra 26' Marc Roca 35' Rodrigo 39' Luis Sinisterra 48' Robin Koch 83'

Żółte kartki Aston Villa: Ludwig Augustinsson 6' Leon Bailey 64'

Czerwone kartki Leeds: Luis Sinisterra 48'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter spotkania - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Leeds zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Arsenal i Leicester. Kolejno natomiast Aston Villa z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Fulham.

Fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Luis Sinisterra Ludwig Augustinsson raz za razem zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, przepiękne asysty oraz bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nudzą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Leeds i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Elland Road.