Dnia 2022-08-28 13:00 na stadionie Villa Park odbył się mecz pomiędzy Aston Villa i West Ham zakończony wynikiem 0-1

Aston Villa - West Ham zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Aston Villa oraz West Ham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 4. Zmierzyły się Aston Villa i West Ham.

Gole strzelali: Pablo Fornals 74' 0-1 D. Rice

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 57' Boubacar Kamara 79'

Żółte kartki West Ham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leicester. Kolejno natomiast West Ham zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i FCSB.

Liczna grupa fanów śledzi ciekawe poczynania w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Matty Cash niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na brutalne faule, wyjątkowe asysty oraz bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Aston Villa oraz West Ham jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Villa Park.