Spotkanie West Ham - Aston Villa, wynik końcowy 2-1

Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy West Ham a Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Ham a Aston Villa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Yarmolenko 70' 1-0 S. Benrahma Pablo Fornals 82' 2-0 S. Benrahma J. Ramsey 90' 2-1 E. Buendía

Żółte kartki West Ham: Manuel Lanzini 44'

Żółte kartki Aston Villa:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Tottenham i Everton a Aston Villa z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Tottenham.

Coraz częściej kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Manuel Lanzini wielokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy ostre faule, niezwykłe asysty czy gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak West Ham oraz Aston Villa w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, London Stadium.