Tottenham kontra Aston Villa, wynik meczu 2-1

Tottenham kontra Aston Villa wynik 2-1. W dniu 2021-10-03 13:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Tottenham oraz Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Tottenham i Aston Villa wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: P. Højbjerg 27' 1-0 Son Heung-Min O. Watkins 67' 1-1 M. Targett M. Targett 71' 2-1

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 36' Cristian Romero 68'

Żółte kartki Aston Villa: Jacob Ramsey 31'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tottenham stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Vitesse oraz West Ham natomiast Aston Villa zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz West Ham.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą poczynania ligi Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Oliver Skipp Jacob Ramsey częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Stale trafiamy na wyśmienite asysty oraz gole, bezwzględne faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nudzą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Tottenham i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.