Wierni fani The Villans

West Ham - Aston Villa 1-1

West Ham - Aston Villa, wynik meczu: 1-1

W miniony czwartek, 17 marca 2024 roku, na boisku London Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami West Ham United i Aston Villa w ramach 29. kolejki angielskiej Premier League. Mecz zakończył się remisem 1-1, choć prowadzenie po pierwszej połowie objęli gospodarze. Spotkanie dostarczyło fanom futbolu wiele emocji i niepewności do samego końca.

Mecz Aston Villa kontra Tottenham zakończony wynikiem 0-4

Aston Villa vs Tottenham, wynik spotkania: 0-4

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villa a Tottenham na stadionie Villa Park zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 4-0. Pomimo bezbramkowej pierwszej połowy, drużyna Tottenhamu zdominowała drugą część spotkania, zdobywając cztery bramki i zapewniając sobie kolejne trzy punkty w ramach 28. kolejki angielskiej Premier League.

Mecz Luton kontra Aston Villa zakończony wynikiem 2-3

Luton - Aston Villa, wynik meczu 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Luton i Aston Villa w ramach 27. kolejki Premier League dostarczył kibicom wielu emocji. Mimo prowadzenia Aston Villi 2-0 na przerwie, Luton zdołało odrobić część strat, ale ostatecznie to goście wygrali 3-2, pozbawiając gospodarzy punktów na Kenilworth Road. Spotkanie rozegrane zostało 2 marca 2024 o godzinie 17:30.

Aston Villa vs Nottingham Forest, wynik 4-2

Spotkanie Aston Villa - Nottingham Forest zakończone wynikiem 4-2

Wczorajszy mecz Premier League pomiędzy Aston Villa a Nottingham Forest dostarczył kibicom mnóstwo emocji na stadionie Villa Park. Ostateczny wynik 4-2 na korzyść gospodarzy po raz kolejny potwierdził ich wysoką formę w obecnym sezonie ligowym. Spotkanie, które odbyło się 24 lutego o godzinie 15:00, przyniosło wiele bramek i ciekawych akcji, pozostawiając kibiców z zapamiętanymi niezapomnianymi wrażeniami.

Fulham vs Aston Villa 1-2

Fulham - Aston Villa, wynik meczu: 1-2

W meczu 25. kolejki Premier League, który odbył się 17 lutego 2024 roku na Craven Cottage, drużyna Fulham podejmowała Aston Villę. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-1, pomimo tego, że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0.

Aston Villa - Manchester United, wynik 1-2

Mecz między Aston Villa i Manchester United zakończony wynikiem 1-2 dnia 2024-02-11 16:30

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villa a Manchester United w ramach 24. kolejki Premier League był widowiskiem pełnym napięcia i emocji. Spotkanie, które odbyło się na Villa Park, zakończyło się zwycięstwem drużyny Manchester United 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść gości, a mimo starań gospodarzy, udało im się zdobyć tylko jednego gola, nie wystarczyło to jednak na pokonanie silnego zespołu ze stolicy. Kibice mieli okazję zobaczyć wiele efektownych akcji i fantastycznych interwencji bramkarzy, co sprawiło, że to starcie z pewnością zostanie zapamiętane na długo.

Aston Villa - Newcastle zakończony wynikiem 1-3

Aston Villa vs Newcastle, wynik spotkania 1-3

W dniu 30 stycznia 2024 roku na stadionie Villa Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Aston Villa i Newcastle United. Spotkanie było częścią 22. kolejki Premier League. Newcastle United odniósł zwycięstwo z wynikiem 3-1, prowadząc już 2-0 na przerwę.

Mecz Sheffield Utd kontra Aston Villa, wynik końcowy 0-5

Sheffield Utd vs Aston Villa, wynik meczu 0-5

W piłkarskim starciu pomiędzy drużynami Sheffield Utd i Aston Villa, które odbyło się w Bramall Lane, zobaczyliśmy niezwykle jednostronny pojedynek. Aston Villa zdominowała rywalizację, zdobywając aż pięć bramek, podczas gdy Sheffield Utd nie zdołała odpowiedzieć. Wynik na przerwę wskazywał już na znaczną przewagę gości, którzy opuścili boisko z wynikiem 0-4 na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 0-5 na korzyść drużyny Aston Villa.

Everton kontra Aston Villa 0-0

Everton - Aston Villa, wynik spotkania: 0-0

Dzisiaj na Goodison Park odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Everton i Aston Villa. Pomimo starań obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Zawodnicy obu ekip nie zdołali znaleźć drogi do bramki rywali, czego efektem był bezbramkowy wynik zarówno na przerwę, jak i po końcowym gwizdku sędziego. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz pomiędzy Aston Villa - Burnley, wynik końcowy 3-2

Spotkanie Aston Villa - Burnley, wynik 3-2

W emocjonującym meczu piłki nożnej drużyna Aston Villa podejmowała Burnley na własnym stadionie, Villa Park. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, choć wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie Villans 2-1. Mecz odbył się w ramach 20. kolejki Premier League i miał miejsce 30 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00.

Mecz Manchester United vs Aston Villa, wynik 3-2

Spotkanie między Manchester United i Aston Villa zakończone wynikiem 3-2 dnia 2023-12-26 20:00 na obiekcie Old Trafford

W emocjonującym meczu 19. kolejki Premier League na Old Trafford, drużyna Manchester United zdołała odwrócić losy spotkania po trudnej pierwszej połowie i pokonać zespół Aston Villa 3-2. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych momentów, które na pewno na długo pozostaną w pamięci kibiców obu drużyn.